Přepis - digitalizace videa

 

Digitalizace kazet VHS, S-VHS, VHS-C, Video 8, Digital 8, mini-DV

Máte doma videokazety nebo filmové záznamy a chcete je uchovat pro budoucí generace v digitální podobě? Tak neváhejte a převeďte je ještě dnes. S každým dalším rokem se kvalita vašich magnetických záznamů snižuje. V ceně převodu je i základní střih záznamu (vynechání nečitelných částí, rozdělení podle obsahu, případně doplnění titulků). Převedené záznamy obdržíte na DVD nebo USB disku.

Ve vysoké kvalitě převedeme do digitální podoby následující záznamy:

- kazety VHS a S-VHS, VHS-C, Video 8, Digital 8, mini-DV

Neprovádíme pouze prostý převod. Vystříháme hluchá místa, nečitelné části a cokoliv, co do videa zjevně nepatří (zbytky reklam či komerčních filmů). Je-li to možné, rozdělíme záznam podle času nebo témat (podle let či dovolená, u babičky na chatě atd.).

Lze objednat i vylepšení převodu, které spočívá ve stabilizaci obrazu, odšumění, doostření a převod do vyššího rozlišení pomocí profesionálního programu, pracujícího na bázi Ai. Výsledky z kvalitního obrazu např. VHS kazety lze přepočítat velmi kvalitně do FHD (1920 x 1080 bodů) pro pohodlné sledování na velké televizi. Rozdíl je výrazný:Při převodu je zajištěna diskrétnost, data jsou uchovávána pouze po dobu 14 dnů a poté jsou nevratně smazána.

Více informací v ceníku.

Objednávku pro přepis najdete zde. Čím větší délka záznamu, tím levnější přepis za 1 minutu.

Kalkulátor ceny převodu (formát Excel) najdete zde.

Kazety můžete přinést do obchodu osobně nebo zaslat na níže uvedenou adresu s vyplněnou objednávkou. Pokud budete využívat zásilkovnu, k nám nejbližší je tato.

Kontakt:
KODAK EXPRESS - MAKOFOTO
T.G.Masaryka 112, 388 01 Blatná
kortus@mako.cz, tel. 602 379 525 

Jaroslav Kortus, 602 379 525 (po 17.00 hod.)

NAVRCHOLU.cz