Provozovny:
Blatná - KODAK EXPRESS, T.G.Masaryka 112, 388 01 Blatná, tel. 383 423 492,  foto@mako.cz

Otevírací dobu naleznete zde.

Ceny služeb naleznete v ceníku. Příklady fotografií naleznete v galerii.
Fotografování v ateliéru v Blatné na objednávku - tel. 602 379 525

Kalendáře    Svatební fotografie   PF, vizitky, přání 
 
Výstavy, velké formáty   Dekorativní fotografie   Poukázky    VIDEO  
Barevné i černobílé kopírování a tisk

 

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE

Potřebujete zhotovit fotografie svých výrobků nebo zboží? Zhotovíme Vám profesionální snímky, které upoutají Vaše zákazníky - od fotografií pro internet až po profesionální plakáty a propagační materiály, nabídkové listy a katalogy.


Fotografie nábytku
firmy Universal s.r.o.


Fotografie originálních oděvů
pro firmu
Sisicaso


 

Fotografie výrobků
z hliníku - Dovín s.r.o.


 

Fotografie výrobku
- průmyslové sestavy
pro firmu EM POLAR Blatná.


Fotografie kosmetických
výrobků firmy Gabriela Salvete

Fotografie jídel
restaurace "Podatelna" Blatná

Fotografie jídel
restaurace "Podatelna" BlatnáFotografie výrobků
Kovovýroba Slavík s.r.o.


Fotografie výrobků
Liquib s.r.o.

 Fotografie polštářů
a povlečení - pí. Bláhová


Fotografie výrobních prostor
Agro Blatná a.s.

Fotografie vín
p. Španihel

FOTOSLUŽBY

Zpracujeme Vaše fotografie na moderním minilabu až do formátu 30x40 cm z filmů i digitálních dat - kompletní ceník foto zde. Větší formát až do B0+ (kratší strana 111 cm) zhotovujeme v oddělení velkoformátových fotografií v Blatné ve vysoké kvalitě s volitelnou povrchovou úpravou a adjustací na profesionálním zařízení.

Kalendáře

Nabízíme zhotovení kalendářů z vašich vlastních fotografií nebo s použitím našich námětů. Vybrat si můžete kalendáře roční, měsíční, dvouměsíční i čtvrtletní ve formátech od A5 do A1 včetně spirálové vazby. Grafické úpravy fotografií jsou v rámci zakázky provedeny zdarma. Cena je závislá na na počtu listů, velikosti a počtu kalendářů. Buďte originální a nechte si vytisknout svůj vlastní kalendář! Grafickou úpravu přizpůsobíme tématu a Vašim požadavkům. Pro využití plochy kalendáře je vhodné mít jednotnou orientaci fotografií - buď na výšku či na šířku. Nabídku dárkových předmětů naleznete v ceníku.

PF, vizitky, přání, oznámení

Vizitky - soukromé i firemní, přání, oznámení, originální PR - galerie zde.
Od 100 kusů výše grafické zpracování zdarma.

Svatební fotografie

SVATBY, křtiny, životní výročí - to vše jsou okamžiky, které si zaslouží krásné fotografie pro ještě krásnější vzpomínky. Z obřadu obdržíte mimo fotografií i DVD s barevným potiskem včetně obalu a zdarma umístění galerie fotografií na www na dobu nejméně 6 měsíců! Zavolejte na 602 379 525 a domluvte si termín!

Dekorativní fotografie

Svůj byt si můžete vyzdobit vlastními fotografiemi - fotoobrazy, které Vám rádi nazvětšujeme do velkých formátů. I výzdoba firemních prostor je poněkud zanedbávána a je řešena většinou reprodukcemi z kalendářů. Nabízíme Vám jinou možnost - vyzdobte si firemní, reprezentační či obecní prostory velkoformátovými fotografiemi, které budou dokumentovat moderní ráz vašeho podniku, bytu nebo kanceláře. Fotografování, grafické úpravy i adjustaci fotografií zajistíme v profesionální kvalitě. Malou ukázku dekorativních průmyslových fotografií můžete nalézt v této galerii. Další příklady fotografií a jejich úprav můžete najít zde.

Hledáte partnera pro vytištění fotografií na výstavu? Zajistíme vám nejen tu nevyšší technickou kvalitu, ale i profesionální obsluhu a individuální přístup!

A samozřejmě si můžete vybrat i z naší galerie fotografí.

Technologie tisku fotoobrazů

PROFESIONÁLNÍ TISK PRO PROFESIONÁLNÍ VÝSLEDKY

Nabízíme profesionální velkoplošný tisk do formátu B0+ (zařízení Ilford Studio). Profesionální tisk na barevně kalibrovaném zařízení, adjustace fotografií na Gatofoam desky, kašírované desky či nalepení na jakýkoliv jiný podklad. Provedení lesklé, matné, polomatné, plátno, samolepící či průsvitné fólie. Černobílé fotografie bez barevných nádechů!

Vyzdobte svůj byt, kancelář nebo firmu svými nejlepšími fotografiemi!
Nabízíme též široký výběr našich vlastních fotografií -
zde.

Základní vlastnosti Studia Ilford:

* základem je tiskárna Epson Stylus Pro 9890 (9 inkoustů Epson Ultrachrome K3 - voděodolné, stálost tisků desítky let (dle údajů výrobce barevné tisky 75 let, černobílé 100 let),
* tisk na jednotlivé listy, kašírované desky nebo role v povrchu lesk, pololesk, mat, plátno, průsvitné a samolepící fólie, rozlišení tisku až 2880x1440 DPI, 9 samostatných inkoustů
* funkce MultiDot pro jemnou kresbu, stochastický rastr,
* max. šíře tisku 111 cm, délka až 30 metrů,
* CMYK MIRAGE (rastry) s kompletní knihovnou studiových photo médií vč. náhledových ICC profilů,
* zpracování souborů formátů TIF, TIFF, TGA, BMP, DIB, CT, JPG, PSD, GIF, PCX, PCD, SID, ECW, PNG - včetně ICC profilů, vrstev a alfakanálů, zpracování v bitové hloubce až 16 bitů na kanál. 
* zpracování a úpravy před tiskem v Adobe Photoshop CS, kalibrovaný monitor EIZO
* profesionální laminace UV foliemi (mat, lesk, struktury)
* lepení fotografií na KAPA (GATOFORM) desky
Ceny běžných tisků, laminace a adjustace jsou uvedeny v
ceníku.

img00077.jpg
Interiér obchodních prostor firmy DURA Blatná - včetně fotografování výrobních prostorInteriér obývacího pokoje - soukromý byt - fotografie z naší galerieInteriér kavárny v OC MAXIM Strakonice - fotografie z naší galerie

Poukázky na odběr zboží

ATELIÉROVÁ FOTOGRAFIE

Ve vysoké kvalitě zhotovíme rodinné ateliérové fotografie i fotografie produktů. Ateliér 9x9 metrů je umístěn přímo v prostorách prodejny v Blatné a je vybaven profesionální technikou PROFOTO. Zakázkové fotografování v ateliéru i mimo něj je nutné předem domluvit na tel. 602 379 525.

Přejete si zhotovit fotografie v přírodě nebo rodinném prostředí?
 Zavolejte na 602 379 525 a domluvte si termín!

VIDEO

Ve vynikající kvalitě natočíme a zpracujeme videozáznam - natáčíme v širokoúhlém formátu kvalitní tříčipovou kamerou - výstup na USB, DVD nebo BLUE-RAY. DVD zhotovujeme včetně potisku a barevných obalů.

Zhotovujeme videozáznamy ze svateb, maturitních plesů, konferencí, oslav, dokumentace výrobních postupů, reklamní a podnikové propagační videozáznamy. Základní ceny jsou uvedeny v ceníku. Objednávky a bližší podrobnosti na tel. 602 379 525.

Po předchozí domluvě Vám ukážeme již natočené záznamy, u kterých dali zákazníci svolení k jejich prezentaci.

Barevné i černobílé kopírování a tisk

Nabízíme vysoce kvalitní barevný i černobílý tisk, skenování a kopírování až do formátu A3+ na nejmodernějším tiskovém zařízení Konica Minolta . Další funkce: sešívání v rohu, sešívání na straně, tvorba skládaných brožur se sešíváním. Rychle, levně a kvalitně - bližší podrobnosti viz ceník kopírování.

Parametry tisku: 1 200 x 1 200 dpi x 8bit, max 1 200 x 3 600 dpi ekvivalent, 256 gradací, papír 64-300g max, formát papíru A5-A3+ (330 x 487 mm), 321 x 480 mm, rozlišení skenování až 600 DPI, řadič  EFI Fiery

Hledáte vhodného dodavatele pro malonákladový tisk katalogů či informačních publikací? Zajistíme rychle ve vysoké kvalitě - máme zkušenosti i s tiskem katalogů pro fotografické výstavy.

Možný tisk i v režimu sRGB pro zářivé barvy!